Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-01-17 19:44:12

lokal19
Administrator
Dołączył: 2019-01-11
Liczba postów: 23
WindowsChrome 71.0.3578.98

eksploatacja

Oznakowanie węzłów:
Nie ma oznakowania, przynajmniej w odniesieniu do mojego lokalu,

  • zabezpieczenia - bezpieczników elektrycznych lokalu na tablicy głównej- kiedyś "wybiło korek" i w mieszkaniu nie było energii el. Szczęście, że był jakiś tam macher i wcisnął odpowiedni bezpiecznik. Jeśli stanie się ponownie , to co wtedy?
    zaworów i liczników wody i energii cieplnej- administratorka kazała mi podać stany liczników, ale skierowałem ja do siebie, bo może ona wie które są moje w szafce rozdzielczej

Na prośbę by wymóc to dewelopera(oznakowania), bo tego nie dokonał, odpowiedziała mi, że przecież sam odbierałem mieszkanie i trzeba było tego dopilnować.
Nie odbierałem rozdzielni głównej, ani kotłowni, ani wentylacji garażu, ani placu zabaw.
Czy ktoś odbierał te urządzenia części wspólnej?

Wiadomość dodana po 1 h 07 min 48 s:
Tańsza woda
Właściciele mieszkań na parterze mają dodatkowy licznik wody do podlewania ogródków. Ta woda nie wraca do kanalizacji i o tyle jest mniej  ścieków. To też winno być odjęte w opłacie za ścieki.
Z systemu rozliczania wody przesłanych przez zarządcę to nie wynika.
Czy komuś znanany jest problem i jego rozwiązanie?

Offline

#2 2019-03-08 21:48:41

lokal19
Administrator
Dołączył: 2019-01-11
Liczba postów: 23
MacintoshSafari 605.1

Odp: eksploatacja

Zgłosiłem zarządcy/administratorce potrzebę systemowego załatwienia obniżonej opłaty za wodę z przyłącza w ogródku. Jest sygnał, że nowa się tym zajmie.
Trzymajcie kciuki ogródkowicze.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot